Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya içerikleri oluşturmak, yayınlamak ve yorumlamak artık bireysel katılımın da mümkün olduğu bir medya kanalıdır. İnternet üzerinden Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, LinkedIn, Tumblr, Flickr ve daha pek çok sosyal medya platformunda bir içerik paylaşıldığı zaman kullanıcılar içeriği sağlayan kişi veya kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirler.

Kullanıcıların içerik sağlayıcıları ile birebir dialog halinde olabilmeleri ise şirketlerin sosyal medya kanallarından etkin şekilde yararlanabilmesini sağlıyor. Sosyal medya kanalları sayesinde artık günümüzde tüm markalar ve şirketler pazarlama stratejilerini oluşturarak hedef kitlelerine yönelik güncel kampanyalar yapmaktadırlar.

Sosyal Medya Kullanımının Firmalara Katkıları Nelerdir?

Mevcut sosyal medya ağları kullanılarak doğru şekilde uygulanan bu kampanyalar, hedef kitleye doğrudan ulaşabilme ve ufak reklam bütçeleri ile büyük işler başarılabilmesi gibi avantajlar sağlıyor.

Ürün, hizmet ve markanızı hedef kitlenize, en etkin şekilde sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir çalışma sergileyerek ön plana çıkartabilirsiniz. Artık tüketicilerin tamamı satın alacakları ürünleri internet ortamında arattıkları için potansiyel müşterilerinize sosyal medya kanalları üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz.

Müşterilerinize hızlı bir şekilde etkileyici olarak ulaşabilmeniz ise markanızın bilinirliğini arttırmanızı sağlar. Mevcut ve potansiyel müşteri kitleniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız ise geleceğe yönelik planlarınızı yaparken sizlere büyük bir katkı sağlar. Sosyal medya içeriklerinize gelen kullanıcı yorumlarını takip ederek geleceğe yönelik büyük adımlar atabilirsiniz.

Neden SolvePark?

SolvePark olarak markanızı, ürünlerinizi ve hizmet alanlarınızı detaylı bir şekilde araştırarak hedef kitlenizi belirliyoruz. Hedef kitlenizin belirlenmesinden sonra yer aldığınız sektördeki rakiplerinizin sıkı bir analizini yapıyoruz. Sosyal medya kanalları arasında hangilerinde yer almanızın gerektiğine karar verdikten sonra bu sosyal medya kanallarındaki hesaplarınızın bütün görsel ve metin tabanlı düzenlemelerini baştan yaratıyoruz.

Hesaplarınızın takibini titiz bir şekilde yaparken, aynı zamanda sizlere sosyal medyadaki aktiviteleriniz ile ilgili detaylı bir raporlama sunuyoruz. Böylelikle sosyal medya hesaplarınız tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve yönetilmiş oluyor.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.