Online İtibar Yönetimi

Google veya herhangi bir arama motorunda isminiz, markanız veya ürününüz hakkında karşınıza görmek istemediğiniz rahatsız edici içeriklerle mi karşılıyorsunuz? Cevabınız "Evet" ise, itibar yönetimi konusunda 15 senelik tecrübeye sahip ekibimizle arama sonuçlarını iyileştirip, yüzünüzü güldürelim.

Online İtibar Yönetimi SEO ve Hukuksal Süreç

Online itibar yönetiminde SEO (arama motoru optimizasyonu) ve hukuksal süreçler itibar yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Rahatsız edici her sonuç hukuksal bir süreç taşımayabileceği gibi (Bakınız: negatif kullanıcı yorumlar), bazı sonuçların temizlenmesi de hukuksal yollarla daha kolay bir hal alabilmektedir. SolvePark olarak mevcut durumunuzu analiz ediyor ve sonuçları SEO | Hukuk altında 2 segmente ayırıyoruz. Hukuksal kısmıyla çözülebilecek alanları sizlere iletip, SEO ile iyileştirilecek kısımlar için sizlere bir iş planı çıkartıyoruz.


Neden SolvePark?

SolvePark olarak herkesin en iyi yapması gerektiği işi yapması yönünde bir prensibe sahibiz. Bu nedenle arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda sektörce bilinen ekibimiz tarafından itibar yönetimi analizi ve aksiyonlarının titizlik ve bilgi birikimiyle yapılacağından hiç kuşkunuz olmaz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.