Sitecore Geliştirme

Sitecore içerik yönetimi (Sitecore CMS), yenilikçi ve esnek teknolojisi ile dijital imajınızı kolay bir şekilde yaratmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Entegre biçimdeki dijital pazarlama araçları, detaylı şekilde kişiselleştirilebilme özelliği, mobil istemci desteği ve yüzlerce modülü ile orta ve yüksek ölçekli şirketlerin ilk tercih ettiği platform arasında yer alıyor.

Konusunda profesyonel ekibimiz ile lider CMS platformu üzerinde sizlere dijital kimliğinizi hızlı ve başarılı bir şekilde yaratabilme fırsatı sunuyoruz. Böylelikle yapılandırmanız kısa süre içerisinde en etkin şekilde hazırlanmış oluyor.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Nedir?

CMS, katılımcı yöntemler ile veri ya da benzeri içeriklerin oluşturulması ve düzenlenebilmesinde yardımcı olan yazılımdır. Web sitesi hazırlamak için genellikle web sayfalarında yer alan verilerin istenilen şekilde görüntülenebilmesini sağlayan yazılımlar için içerik yönetim sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Günümüzde CMS sistemleri kendi içerisinde pek çok farklı parçalara bölünerek yazılımın endüstrisi haline gelmiştir. CMS kullandığınız zaman verilerinizin paylaşımlı ve katılımcı olarak yönetilmesini sağlayabilir, aynı zamanda veri güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

Neden SolvePark?

Ülkemizin en eski ve en tecrübeli Sitecore mühendislerinden oluşan yazılım, geliştirme ve editör ekibimiz ile, Sitecore geliştirme konusunda profesyonel destek sağlıyoruz. SolvePark, Sitecore Türkiye'nin öncü geliştirme firmalarından birisidir. Veri güvenliğinizi ön planda tutarak, mevcut içeriklerinizi en hızlı ve en basit şekilde yönetebilmenizi sağlıyoruz. Böylelikle şirketinizin ihtiyacı olan içerik yönetim sistemlerini güvenilir bir altyapı ile birlikte sizlere sağlamış oluyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.