Google DoubleClick Yönetimi

Google DoubleClick Nedir?

DoubleClick, internet üzerinde reklam vermek isteyen firmalar ya da kişilerin mevzu bahis reklamlarını yayınlamak isteyecekleri potansiyel siteleri listeleyen bir Google hizmetidir. Reklam vermek isteyenler bu hizmet sayesinde reklamlarını yayınlamak istedikleri sitelere kategori, ziyaretçi oranları ve daha pek çok farklı seçenekleri göz önünde bulundurarak göz atabilirler.

Hizmet, ziyaretçi verilerini çerezler vasıtasıyla toplayarak, ziyaretçilerin internet üzerinde geçirdikleri zamanı ve alışkanlıklarını analiz ediyor. Veriler genelde 2 ile 4 hafta arasında tekrar güncelleniyor.

DoubleClick Bid Manager Nedir?

DoubleClick Bid Manager, Doubleclick'in reklam veren tarafı olarak kullanılan bir DSP'dir (demand-side platform). Google yapısıyla inşa edilen DoubleClick, ajanslar ve pazarlamacılar için son teknoloji bir programatik satın alma aracıdır. Google Adwords ile entegre olarak çalışabilmesi, bu aracı diğer DSP lerden ayıran en büyük özelliklerinden birisidir.

Google DoubleClick Neden Kullanılmalıdır?

SolvePark olarak sizlere sektörünüz ile ilgili olan reklam yayınlamakta olan en etkili siteleri seçmeniz için yardımcı oluyoruz.

Reklam yayınlamak istediğiniz sitelerin ziyaretçi sayıları ve ziyaretçi davranışları ile ilgili yakından çalışmalarımızı sürdürerek tüm kriterler doğrultusunda doğru siteye doğru reklamı vermenizi sağlıyoruz. Reklamınızı yayınlayacak sitenin en fazla aratılarak ulaşıldığı hedef anahtar kelimeyi analiz ederek siteye giriş sebeplerine göre de sizlere en yakın reklam mecrasını ortaya çıkartıyoruz.

Pek çok firmanın tercih ettiği Google DoubleClick hizmetlerinden faydalanarak bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız SolvePark olarak sizlere uzman kadromuz ile bu alanda hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.