Instagram Reklam Yönetimi

400 Milyondan fazla kullanıcısı ve %4,7 etkileşim oranıyla (Ekim 2015) Instagram, çok kullanılan ve en çok etkileşim oranına sahip sosyal medya platformunun Facebook ile birlikte başını çekmektedir. Ekim 2015'den itibaren Türkiye reklam sektörüne açılan Instagram, özellikle mobil kullanıcılara erişmek isteyen firmalar için biçilmiş bir kaftandır. Instagram reklamları, hedeflenen kitlelerin haber akışlarında yatay ve dikey görünüm desteğiyle "Sponsorlu" ibaresiyle görünmektedir.


Instagram Reklamları


Facebook reklamlarındaki hedefleme altyapısını kullanan Instagram'da ülke, şehir, bölge, cinsiyet, yaş, ebeveyn, alışveriş sıkılığı, seyahat sıklığı, ilgi alanı, eğitim durumu, yeniden pazarlama, meslek ve daha pek çok özelliğe göre reklamlarınızı özel olarak yayınlayabilirsiniz. Kapsamlı hedefleme seçenekleri sayesinde reklam bütçeniz boşa harcanmaz ve bu durum yatırım getirinizi (ROI) arttırır.


Neden SolvePark?


SolvePark olarak, Instagram platformunda yer alacak reklamlarınızın etkileyici metinlerini ve görsellerini stratejik bir biçimde hedef kitlenizin analizini gerçekleştirdikten sonra hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçi sayınızdaki artış, sizlere yeni müşteriler olarak kazandırılmaya başlanıyor.

Birlikte belirlenen reklam stratejileri doğrultusunda alanında uzman ekibimiz ile birlikte doğru adımları atarak işlerinizi kolaylaştırıyor ve reklam çalışmalarınızın her adımında yanınızda olarak iş yükünüzün hafifletilmesini sağlıyoruz.
Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.