Facebook Reklam Yönetimi

Facebook Reklamları

Facebook, dünyada ve ülkemizde en fazla üyesi olan sosyal ağ platformudur. Facebook sadece gençlerin yer aldığı bir platform olmamakla birlikte bünyesinde her kesimden insanı barındıran bir platformdur.

Reklamlarınızı sosyal ağ üzerinden yayınlamanız hedef kitlenizi genişletmek için oldukça önemli olmakla birlikte çok kanallı pazarlamanın (Multi Channel Marketing) değişmez bir öğesidir. Doğru Facebook reklam yönetimi ise sosyal medyanın en popüler platformunda reklamlarınızı yayınlayarak potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

Hedef Kitleye Yönelik Reklamlar

Ülke, şehir, bölge, cinsiyet, yaş, ebeveyn, alışveriş sıkılığı, seyahat sıklığı, ilgi alanı, eğitim durumu, yeniden pazarlama, meslek ve daha pek çok özelliğe göre reklamlarınızı özel olarak yayınlayabilirsiniz. Kapsamlı hedef tanımlamaları sayesinde reklam için ayırmış olduğunuz bütçeniz tamamen hedef kitlenize yönelik yapılmış olur. Bu durum ürün ve hizmetlerinizin geri dönüşüm oranlarını kısacası yatırım getirinizi (ROI) arttırır.

Hızla gelişmekte olan dijital dünyada yer almayan firmaların diğer rakipleri arasında düşüş yaşadığı bir dönemde sizler de Facebook reklam yönetimi hizmetleri ile rakipleriniz karşısında bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Üstelik bunu başarabilmek için kadronuzda ekstra bir personel ihtiyacı duymanıza gerek kalmaz. Sizlerin belirlemiş olduğu bütçe ve hedefler doğrultusunda Facebook reklamlarınız yayınlanmaya hazır hale getirilir.

Neden SolvePark?

SolvePark olarak, Facebook platformunda yer alacak reklamlarınızın etkileyici metinlerini ve görsellerini stratejik bir biçimde hedef kitlenizin analizini gerçekleştirdikten sonra hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçi sayınızdaki artış, sizlere yeni müşteriler olarak kazandırılmaya başlanıyor.

Birlikte belirlenen reklam stratejileri doğrultusunda ekibimiz ile birlikte doğru adımları atarak işlerinizi kolaylaştırıyor ve reklam çalışmalarınızın her adımında yanınızda olarak iş yükünüzün hafifletilmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.