Yandex Direct Reklam Yönetimi

Yandex Reklamları

Yandex arama motorunun dünyada vermiş olduğu hizmetleri Türkiye’de de vermeye başlaması ile birlikte artık ürün ve hizmetlerinizi Yandex arama motorlarında da tanıtabiliyorsunuz. Yandex Direct, arama motoru reklamcılığı anlamına geliyor. Google Adwords’ün en büyük rakibi arasında gösterilen bu hizmet reklamları belirlemiş olduğunuz kelimeler ve ziyaret edilme sayısı başına açık artırma yöntemi ile sizlere sunuyor.

SolvePark olarak tüm arama motorlarının algoritmalarını yakından takip eden uzman ekibimiz ile sizlerin Yandex Direct reklamları konusunda da etkili sonuçlar alabilmeniz için çalışmalar üretiyoruz. Ziyaretçilerinizi detaylı bir şekilde izliyor ve analizlerimizi raporlar halinde sizlere sunuyoruz.

Türkiye’de kullanıcı sayısını giderek arttırmaya başlayan Yandex’in bu reklam avantajlarından yararlanarak müşteri kitlenizi daha da genişletebilir ve mevcut müşterilerinize yeni ürün ve hizmetleriniz hakkında düzenlemiş olduğunuz kampanyaları ulaştırabilirsiniz.

Neden SolvePark?

SolvePark, 15 senelik dijital pazarlama deneyimiyle performans reklamlarında ilk akla gelen isimlerden biridir. Kurguladığı senaryolar, kampanyalar ve reklamlarla minumum girdiyle maximum çıktı prensibini benimsemiştir.

Solvepark, Yandex Direct reklam sertifikasına sahip yetkili ve etkili bir dijital pazarlama ajansıdır.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.