Grafik Tasarım

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmaların ofis içi ve ofis dışı bütün iletişim ağlarında firmanın kurumsal kimliği grafik tasarım sayesinde temsil edilir. Sade ve karışıklıktan uzak grafik tasarımları firmaların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Banner Grafik Tasarımı

İnternet sitelerinin içerisinde yer alan reklam panoları olarak adlandırılan Banner formatlı tasarımlardır. Sizin internet sitenizin dışındaki sitelerde belirli bir ücret karşılığı sizlerin Banner reklamları yerleştirilir. Böylelikle o adresi ziyaret edenler reklamınızı izleyerek, tıkladıkları takdirde sizin sayfanıza yönlendirilirler.

Dergi Grafik Tasarımı

Sayfaların dizayn edilmesi ve içeriklerin hangi alanlarda yer alacakları dergilerin tasarım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Metinlerin görsel açıdan duruşları, görsellerin boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşları dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasındadır.

Afiş Grafik Tasarımı

Etkileyici bir afiş tasarlanabilmesi için öncelikle uygun bir görsel yaratılması gereklidir. İllüstrasyon ya da fotoğraf olarak seçilen bu görsel ise sloganınızı destekleyecek bir ifadeye sahip olmalıdır. Tüketicilerin algılarına göre tasarlanan afişler ise, insanların akıllarında uzun süre yer edebilmenizi sağlamaktadır.

Kart Grafik Tasarımı

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımları, pazarlama çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi konular arasındadır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kartlar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Neden SolvePark?

SolvePark olarak ihtiyaçlarınızın tamamını nesnelere ayırıp canlandırarak hayata geçiriyor ve yaşatıyoruz. Markalaşma yolundaki firmalar ya da kurumsal kimlik yaratmak isteyen tüm müşterilerimize en uygun grafik tasarımları sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.