LinkedIn Reklam Yönetimi

LinkedIn Reklamları

Türkiye’de iş dünyasında aktif olarak kullanılmakta olan LinkedIn dünya üzerinde 259 milyon kişinin kullandığı bir platformdur. İş odaklı bir sosyal ağ olan LinkedIn’in, 2013 yılında en fazla büyüdüğü ve geliştiği ülkenin Türkiye olduğunu açıklamıştır.

Ülkemizde böylesine büyük bir reklam potansiyeli olan LinkedIn ise, Facebook reklamlarının benzeri bir mantık ile çalışmaktadır. Tıklama başı maliyet ve reklam verenlerin açık arttırmalarına (RTB) göre işleyen bir sisteme sahip olan LinkedIn’in sahip olduğu kitle ise Facebook platformundan tamamen farklıdır.

LinkedIn Reklamları Ne Şekilde Yayınlanır?

LinkedIn reklamlarınız Anasayfa, Profil sayfaları, Grup sayfaları, Gelen Kutusu, Arama Sonuç Sayfası gibi çeşitli sayfalarda en etkili biçimde hedef kitlenize yönelik olarak yayınlanabilir şekilde olmaktadır.

Hedef kitlenize uygun reklamların yayınlanması ise, reklamlarınız yer aldığı sayfaları ziyaret eden kullanıcıların potansiyel birer müşterilerinize dönüşebilmesini sağlamaktadır. LinkedIn reklam yönetimi sayesinde kullanıcıları iş ünvanlarına, çalıştıkları sektörlerine, ülkelerine ve diğer özelliklerine göre ayırarak, sizin için en uygun hedef kitleye reklam çalışmalarınızı sergileyebilirsiniz.

Neden SolvePark?

Sosyal medya platformlarının tamamını yakından inceleyen ekibimiz, LinkedIn platformunda yayınlamak istediğiniz reklam metinlerinin hazırlanması, görsellerinin tasarlanması ve yönetilmesi ile ilgili tüm süreçleri yakından profesyonel bir biçimde yürütmektedir.

Yapılan reklam çalışmalarını detaylı bir biçimde analiz eden ekibimiz, kullanıcıların davranışları ile ilgili verileri toplayarak yeni stratejiler belirlemektedir. Böylelikle firmanızın LinkedIn platformunda gerçekleştireceği reklam çalışmalarından maksimum verim elde edilebilmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.