Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords Reklamları

Google’ın reklam hizmeti Adwords ile ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere yayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ve ürün grubunuz ile alakalı olan anahtar kelime ile en etkili şekilde arama motorlarında varlığınızı Adwords ile sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. Google Adwords reklamları, dijital pazarlama stratejinizin son ve çalışmalarınızın sonuçlarını toplayacağınız en önemli halkasıdır. 

Neden Google Reklamlarını Tercih Etmeliyiz?

Google arama motoru, günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorları arasındadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin şekilde aktarılmasını sağlar.

Google Adwords Optimizasyon

Her çalışmamızda olduğu gibi Google reklam çalışmalarınızda da yaptığımız işleri detaylı bir şekilde takip ederek geri dönüşleri değerlendirme altında alıyoruz. Zaman içinde takip ettiğimiz reklam çalışmalarınızı optimize ederek, olası fırsatları kaçırmamanızı sağlıyoruz. Bu sebeple SolvePark, reklam çalışmalarınızı sürekli takip ederek, gerekli optimizasyon çalışmaları ile verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartıyor.

Google Adwords Etkili Kampanyalar

Google arama motorunda etkili şekilde bir reklam verebilmek istiyorsanız, doğru kampanyaları doğru şekilde hedef kitlenize aktarmanız gerekir. SolvePark en etkili reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi sizler için belirleyerek hedef kitlenizden olumlu geri dönüşler almanızı sağlıyor. Kampanyalarınızı sizlerin yerine profesyonel şekilde oluşturuyoruz.

SolvePark, Google Partners Üyesidir

SolvePark, bütün Google Adwords reklam sertifikalarına sahip olmakla birlikte, Google Partners üyesidir. Google Partner üyeliğimizi ve sertifikalarımızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Tüm Google Adwords reklam sertifikalarına sahip olan ve Google Partners üyesi olan firmamız, Google Adwords konusundaki tecrübeleri ile sizlere en etkili reklam stratejilerinizi geliştirebilmeniz için çözümler sunuyor. Etkili reklam verebilmeniz için çalışmalarımızı yaparken aynı zamanda yönetimi ve optimize edilmesini de üstlenerek sizlere detaylı raporlar da sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.