Sharepoint Danışmanlığı

Kurumsal şirketlerin büyük bir çoğunluğu SharePoint altyapılarından faydalanmaktadır. SharePoint uygulamalarının pek çok şirketin bünyesindeki personeller tarafından aktif ve etkili biçimde kullanılabilmesi ise günümüzde fazla mümkün olmamaktadır.

SharePoint’in sağladığı en yararlı özellikler arasında, personellerin ortak bir paylaşım ağı üzerinden aynı altyapıyı kullanmalarını sağlaması yer almaktadır. Uzmanlık ya da teknik bir eğitim gerektirmeyen bu uygulama, personellerinizin Microsoft Office Word, Excel ya da PowerPoint kullanırken sergiledikleri davranışları aynı şekilde SharePoint kullanırken de sergileyebilmesinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Fakat kurumsal şirketlerin ve personellerinin bu özellikten faydalanması büyük bir zaman kaybına yol açabilmektedir. Bu noktada SolvePark olarak sizlere, karşılıklı olarak belirlediğimiz anlaşmalar çerçevesinde SharePoint danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz. SharePoint danışmanlığı hizmeti alırken, portal ve web sitesi çalışmaları başta olmak üzere ilgili departmanlardan sorumlu kişiler ile toplantılar gerçekleştirerek SharePoint kullanımının şirketinizin içerisinde yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal İçerik Yönetimi

Verilerinizin tek bir nokta üzerinden yönetilmesinin sağlanması kurumsal içerik yönetimi ile mümkün olabilmektedir. Önemli dokümanlarınızın takibe alınması, arşivlenmesi ve indekslenmesi gibi konuları kurumsal içerik yönetimi ile yapabilirsiniz.

İş Süreci ve Formları

SharePoint kullanarak onay, tespit, arşivleme ve süreçlerin otomatik hale gelmesi için iş akışı şablonlarından faydalanabilirsiniz. SharePoint aynı zamanda özel iş akışlarının oluşturulabilmesi, devam edebilmesi ve çözümlenebilmesi için iş süreci ve formları özelliklerini sizlere sunmaktadır.

Kurumsal Arama

Şirketinizde çalışan personeller, ortaklarınız ve müşterileriniz ile ilgili çeşitli verileri havuz sistemlerinde bulabilme özelliğini kullanabilirsiniz. Üretkenliğin artması ve bilgi yükünün hafiflemesi için SharePoint uygulamaları arasında yer alan kurumsal arama özelliğini kullanabilirsiniz. SharePoint kullanarak, doğru verilere ve belgelere ulaşabilmeniz için yalnızca aramak istediğiniz kelimeyi yazmanız yeterlidir. Kurumsal arama özelliği sadece kendi verileri arasında arama yapmakla kalmayarak, dış sitelere, veritabanlarına ve SAP, Siebel, CRM gibi ürünlerine bağlanarak arama yapabilme özelliğine sahiptir.

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.