Referanslar

Marka: Aironn
Filtreyi Kaldır
Aironn

Aironn

Kurulduğu günden beri sektörde fark yaratmak isteyen Aironn, teknolojide, inovasyonda dünya standartlarını maliyet avantajı ile birleştirerek çözüm sunmayı hedeflemektedir.
CFD (Aironn)

CFD (Aironn)

Aıronn havalandirma ensdustrisinde gucunu basariyla yansitacak uretici kurulus olarak 2011 yilinda faliyetlerina basladi.Ulusal ve uluslararası sertifikasyon çalışmalarına her gün yenilerini ekleyen Aironn Turkiyede de ilk ve tek AMCA Akreditasyonuna sahip Fan Performans Test Labaratuarlariyla hizmet vermektedir.
Alromaizan

Alromaizan

Al Romaizan, Merkezi Suudi Arabistan'ın Riyad şehrinde bulunan, kaliteli altın ve mücevher ürünlerinin tasarımı, üretimi ve dağıtımında endüstri liderleri ve uzmanlar olarak ün kazandık. 6 yılı aşkın tecrübemizle, eşsiz mirasımız.
Bittrt

Bittrt

Türkiye'nin döviz alım satımı veya borsası alımı.
Diyalog 360

Diyalog 360

Proje yönetimi, eğitim danışmanlığı, kapasite geliştirme ve etkinlik organizasyon alanlarında üstlendiğimiz işleri her yönüyle, 360 derece yetkinlikle ele alıyoruz.
Enrich

Enrich

Enrich Games, 2019 yılında dünya çapındaki oyun severlere en heyecan verici mobil oyunları sunmak için kuruldu. Amacımız, oyun yaratıcıları ile katlanarak büyüyen sadık oyuncuları birbirine bağlayarak bir sinerji yaratmaktır.
KoinOtc

KoinOtc

KoinOTC, bir kripto para birimi ticaret platformu oluşturma süresini azaltan birden fazla kripto para birimi, dahili cüzdan ve blok zinciri güvenlik protokolleri içeren kullanıma hazır bir kripto para birimi ticaret platformu sunar.
Makropa

Makropa

Makropa, 2018'de kurulmuş bir kripto para ticaret platformudur.
NFinity Games

NFinity Games

2010 yılında kurulan Nfinity Games, MMOFPS türünde Point Blank oyunu ile Türkiye'nin en prestijli oyun yayıncısı oldu.
PayPad

PayPad

PayPad akıllı bir mobil satış ve ödeme sistemidir.
TheBusinessYear

TheBusinessYear

Business Year, yatırımcılara, işletmelere ve hükümetlere, on yılı aşkın süredir dünyanın en dinamik pazarları hakkında ilk elden bilgi sağlayan küresel bir medya grubudur.
Who With Whom

Who With Whom

2018 yılında faaliyete geçen “kiminle” sanatçılarını ortak bir platformda buluşturuyoruz.
Bitstater

Bitstater

Bitstater, Turkiyenin Bitcoin alim satim platformu.
Ürünlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.